a

En Uygun Fiyatlı Apple Pencil Kasımda Satışa Çıkacak.

Apple’ın yayımladığı yazıda birçok kez ”uygun fiyatlı” olduğunu vurguladığı yeni Apple Pencil, 1. ve 2. nesil Apple kalemlerinin tam ortasına konumlandırıldı. Apple Pencil (USB-C) ismiyle Apple’ın sitesinde de yerini alan model, manyetik yapışma, eğime duyarlılık gibi özellikleri bünyesinde barındırırken, kuvvet hassasiyeti gibi bazı özelliklere ise sahip değil.

Uzunluk: 155 mm
Çap: 7,5 mm
Ağırlık: 20,5 gram
Bağlantılar: Bluetooth ve USB-C konnektörü
Apple’ın hem global duyuru yazısında hem de web sitesinde ürün sayfasında sık sık yer verdiği ”en uygun fiyat” ifadesi ülkemizde de geçerli. Ancak tabii ki bu fiyat düşüşü yaşanırken pek çok özellikten de feragat edilmiş.

Tasarım olarak baktığımızda 2. nesil Apple Pencil ile birebir aynı görünen yeni kalem, arka uçta bulunan kayar kapak ile 2. nesilden ayrılıyor. Burada kapak açıldığında bir USB-C bağlantı noktası ortaya çıkıyor. Üçgenimsi köşeli tasarım ve mat yüzey ise 2. nesilde olduğu gibi devam ediyor.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.